למה התוספים שיש לי בחשבון כרום לא מסתנכרים?

• בחשבון גוגל כרום יכולים לשמור כל הפרטים וכשנכנסים למחשב אחר לחשבון יש לנו את הדפדפן שלנו הפרטי עם כל המעודפים וכן כל התוספים בנטפרי משום מה התוספים לא מסתנכרים?

• נקיפדיה

@דברים-בטלים איך אתה רוצה שהם יסתנכרנו, אם ההתקנה נעשית דרך החנות שחסומה?

• @זהיר ח"ו אני התקנתי מהאתר של @zvizvi

• נקיפדיה

@דברים-בטלים לא הבנת אותי.

התכוונתי לומר שמאותו סיבה שבמחשב הזה היית צריך להוריד מהאתר של ר' @zvizvi הצדיק - בגלל שהחנות חסומה, מהאי טעמא גופא - כיון שהכרום כשהוא מסנכרן את התוספים הוא הרי צריך להוריד אותם מאיזשהו מקום, ומכיון שאת שמעו של ר' @zvizvi הוא לא זכה להכיר - הוא מנסה להוריד אותם מהחנות, ומאחר שזו חסומה לו - הרי התוצאה.

• @זהיר זה התכוונתי לשאול למה לזה אין פתרון זה לא פתיחה של ממש רק לתת לעבור @magicode

• נקיפדיה

@דברים-בטלים זה היינו הך.
    אם הכתובת פתוחה - היא פתוחה גם לך, ואם היא חסומה - אז איך הוא יסתנכרן.
    לא נראה לי ששייך לעשות משהו בנידון.

• @זהיר בטח שייך כמה זמן אתה בנטפרי אתה לא מתבייש ;)
    בנטפרי שייך הכל יש להם חברה עם מוחות אדירים עם המווווווווווווווווווווווון המוווווווווווווווווווווווווווווון סיעתא דישמיא
    אם יתאפשר אני בטוח שתתעדכן תוך יום יומיים שטופל בהצלחה :)

• נקיפדיה

• נקיפדיה

אהבתי את הלייקים ההדדיים שזרמו כאן בשפע... :wink:

• נקיפדיה

@האברך אמר בלמה התוספים שיש לי בחשבון כרום לא מסתנכרים?:

אהבתי את הלייקים ההדדיים שזרמו כאן בשפע... :wink:

:thumbsup_tone3: :thumbsup_tone3: :thumbsup_tone3: :thumbsup_tone3: :thumbsup_tone3: :thumbsup_tone3: :thumbsup_tone3: :thumbsup_tone3: :thumbsup_tone3: :thumbsup_tone3: :thumbsup_tone3: :thumbsup_tone3: :thumbsup_tone3: :thumbsup_tone3: :thumbsup_tone3: :thumbsup_tone3: :thumbsup_tone3: :thumbsup_tone3: :thumbsup_tone3: :thumbsup_tone3: :thumbsup_tone3:

התחבר כדי לפרסם תגובה