אופסס.. שגיאה

• נקיפדיה

בקישור הנ"ל הבעיה עדיין לא נפתרה. @administrators

• @האברך
    מערכת הפניות בצירוף הקלטה

• מנהלים

@האברך תמהני עליך, מה הקשר של הנושא לפורום? דקארי לה מאי קארי לה?

• @נטפריס
    כנראה חסר ל @האברך נקודות :blush: ,
    אז רק בשביל לחסוך לו אני יציין שניתן לראות כאן שהקישור לא תקין ללא קשר לנטפרי

• @נטפריס אנשים כמו ידידינו @האברך היקר רוצים מה שפחות להטריד את המנהלים במערכת הפניות ולראות אם משהו נתקל בזה בפורום ומה היה הפתרון שלו,
    ואם אין עזרה בפורום אז הוא ודאי יפתח פניה !
    חזקה על 'חבר'

• @נטפריס אמר באופסס.. שגיאה:

@האברך תמהני עליך, מה הקשר של הנושא לפורום? דקארי לה מאי קארי לה?

אפש"ל בדוחק דשמא קאזלי ליה עקודים-נקודים כמש"ל @נטפריס ודחיקא ליה מילתא ושעתא לאוסופי עלייהו.
    ושמא והלכת בדרכיו עמד לו, והתורה חסה על ממונם של ישראל, וצדיקים חביב עליהם ממונם..
    אמנם אפשר להעמיד דס"ל כשיטת חבר אחר @דברים-בטלים ב: מתי סנדרה הולכת לישון? דנתאחרה השעה..
    ואכתי צ"ב, ודו"ק.

• ועד י"ל ד@האברך רוב עסקו בתורה, ואינו מכניס מחשבתו בדברים של מה בכך, ולכך לא ידיעה ליה היאך הדרך לטפל בבעיא זו, והוא נקט כמאמר חז"ל "צאו והפיגנו בלילה' וקרי ליה ע"ג פורומא אולי תבוא לו הישועה

• מנהלים

@האברך אבקש את סליחתך, למפרע הבנתי שאתה שואל אם זה בכלל קשור לנטפרי, ואכן @957 ענה שלא.
    אני הייתי בטוח שזה קשור ולכן לא הבנתי איך יעזרו לך פה עם עצות טובות.

• נקיפדיה

חברים יקרים. התרגשתי מהאהבת חברים הניכרת בכל תגובה ותגובה כאן. והאמת כמו שכתב @נטפריס ששאלתי האם זה קשור לנטפרי. לא חסר לי נקודות (אני שולח בממוצע פניה אחת לחודש או מקסימום 2).
    לגופו של ענין, מעניין באמת שהקישור הזה לא תקין. בדקתי כמה וכמה פעמים, וזה בדיוק הקישור שהם שלחו אליי. אבל כמו שכתב @957 זה כבר לא קשור לנטפרי.

• @האברך אמר באופסס.. שגיאה:

חברים יקרים. התרגשתי מהאהבת חברים הניכרת בכל תגובה ותגובה כאן. והאמת כמו שכתב @נטפריס ששאלתי האם זה קשור לנטפרי. לא חסר לי נקודות (אני שולח בממוצע פניה אחת לחודש או מקסימום 2).
    לגופו של ענין, מעניין באמת שהקישור הזה לא תקין. בדקתי כמה וכמה פעמים, וזה בדיוק הקישור שהם שלחו אליי. אבל כמו שכתב @957 זה כבר לא קשור לנטפרי.

@האברך לכן ראוי להתפלל למי שכל אתרא דעלמא דידיה הוא שיפתח (את האתרא) פתח כפתחו של אולם, ואולי יחוס עם עני ואביון אולי ירחם...
    [אגב אני רואה שהרבה לעיל הם דוברי ארמית ומעניין שבשפות הנתמכות בנטפרי, ראיתי עברית אנגלית איידיש אבל ארמית לא ראיתי ואני תמהה הרי מפורש בב"ר (פע"ד סי"ד): אמר רבי שמואל בר נחמן, אל תהי לשון ארמית קלה בעיניך, שמצינו בתורה [בנביאים] ובכתובים שהקדוש ברוך הוא חולק לו כבוד. בתורה - (בראשית לא, מז) 'יגר שהדותא' עיי"ש]

• @NDS

[אגב אני רואה שהרבה לעיל הם דוברי ארמית ומעניין שבשפות הנתמכות בנטפרי, ראיתי עברית אנגלית איידיש אבל ארמית לא ראיתי ואני תמהה הרי מפורש בב"ר (פע"ד סי"ד): אמר רבי שמואל בר נחמן, אל תהי לשון ארמית קלה בעיניך, שמצינו בתורה [בנביאים] ובכתובים שהקדוש ברוך הוא חולק לו כבוד. בתורה - (בראשית לא, מז) 'יגר שהדותא' עיי"ש]

זה מזכיר את הבדיחה על בחור שאמר בלשכת הגיוס שהוא מכיר שפה נוספת 'ארמית'
    שאלו אותו איך אומרים מכולת בארמית ? מכוליתא - ענה וכן הלאה,
    שאלו אותו איך אומרים 'חיילת' ? הוא ענה 'חתיכה דאיסורא'...

• @חסידיש לדעתי זה לא בדיחה ראויה לפרום הזה, הרובוט צריך לחסום לך את השורה האחרונה...

• @אלי-TZA אמר באופסס.. שגיאה:

@חסידיש לדעתי זה לא בדיחה ראויה לפרום הזה, הרובוט צריך לחסום לך את השורה האחרונה...

עוד מילה וזה גולש לפוליטקה וכל הפוסט נחמק ....

• @חסידיש כתבתי ברצינות לגמרי, אני באמת חושב כך.

• @אלי-TZA אמר באופסס.. שגיאה:

@חסידיש כתבתי ברצינות לגמרי, אני באמת חושב כך.

מעניין אם גם סנדרנה חושבת כך ....

נראה לך שכל מקום שכתוב חיילת זה נחסם

התחבר כדי לפרסם תגובה