מדוע נטפרי לא פותחים את הכל?

• נתקלתי הרבה פעמים באתרים שעוד לא נבדקו.
    לגיטימי.
    ביקשתי לפתוח קובץ או סירטון או שניים וביקשתי בגוף הבקשה שאם האתר מאושר אנא פתחו לי את כל הקבצים.
    מדוע שאצטרך על כל סרטון או קובץ המופיע באתר הנ"ל שוב ושוב בקשות נפרדות?
    זו טרחה גדולה מאוד.
    לא מדובר באתרים כמו יוטיוב- שהשאלה הזו טפשית לגביהם.
    אלא על אתרים של חומרי למידה, שיש שם נגיד כמה דפי עבודה על נושא מסוים +סרטון הסבר ללא אנשים.
    יש הסבר?

• @אפרת אמר במדוע נטפרי לא פותחים את הכל?:

נתקלתי הרבה פעמים באתרים שעוד לא נבדקו.
    לגיטימי.
    ביקשתי לפתוח קובץ או סירטון או שניים וביקשתי בגוף הבקשה שאם האתר מאושר אנא פתחו לי את כל הקבצים.
    מדוע שאצטרך על כל סרטון או קובץ המופיע באתר הנ"ל שוב ושוב בקשות נפרדות?
    זו טרחה גדולה מאוד.
    לא מדובר באתרים כמו יוטיוב- שהשאלה הזו טפשית לגביהם.
    אלא על אתרים של חומרי למידה, שיש שם נגיד כמה דפי עבודה על נושא מסוים +סרטון הסבר ללא אנשים.
    יש הסבר?

כל אתר מקבל דירוג של פתיחה, ובהתאם לזה צורת הבדיקה.

גם באתר של חומרי למידה, יתכן ויש סרטונים שכן יופיע דברים שצריכים סינון/חסימה.

וגם אם לא היום, אז שנה הבאה בנושא חדש.

• לא מדובר מן הסתם על אתר שהוא מוגדר כנקי ללא צורך בבדיקה, ואם אכן כך, מה אתה מצפה שישבו לבדוק את כל הסרטונים ששמו שם, בשביל נקודה אחת ששמת בבקשת האתר?
    אם יוצאים מתוך נקודת הנחה שבדיקת סרטונים וקבצים מצריכים תשלום נקודות, אז אין סיבה שבגלל שהם רוכזו בדף אחד תספיק עבורם נקודה בודדת.

נ.ב.
    כותרת האשכול לא ברורה דיה, אני אישית נכנסתי אליו רק כדי להבין מה פשר השאלה המוזרה, למה לא פותחים הכל? אם יפתחו הכל למה בכלל שיהיה נטפרי :)

• אכן אם יש אתרים שנטפרי בטוחים שכל הסרטונים שיעלו לשם אי פעם יהיו ע"פ הכללים, הם פותחים אותו. ראה לדוגמא jdn.
    כנראה האתר שאתה מדבר עליו זה לא ככה.

• @מ.-פינחסי אמר במדוע נטפרי לא פותחים את הכל?:

אכן אם יש אתרים שנטפרי בטוחים שכל הסרטונים שיעלו לשם אי פעם יהיו ע"פ הכללים, הם פותחים אותו. ראה לדוגמא jdn.
    כנראה האתר שאתה מדבר עליו זה לא ככה.

אפילו jdn לא פתוח כל הסרטונים

• @GYM אמר במדוע נטפרי לא פותחים את הכל?:

אפילו jdn לא פתוח כל הסרטונים

בJDN הכול פתוח חוץ אם מישהו דיווח על סרט ספציפי שאז זה נחסם

התחבר כדי לפרסם תגובה